Piława Dolna

ul. Wierzbowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
180 000 PLN
Cena za m2
60,91 PLN
Powierzchnia działki
2 955 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
45
Długość działki (mb.)
65
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Dostępne od
2023-05-30
Numer oferty
138/5587/OGS

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu działkę w Piławie Dolnej gmina Dzierżoniów - RM 1.14 -oznaczenie działki
ulica Wierzbowa o powierzchni 2955 mkw bez możliwości podziału .
Cena do negocjacji!!!
Ujęcie z drona:
https://youtu.be/sXEjMVMYRgI

FUNKCJA WIODĄCA :
zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego ,przy czym za zgodnie z funkcją wiodącą terenu uznaje się :
a) lokalizację zabudowy zagrodowej z wykluczeniem chowu lub hodowli zwierząt w liczbie przekraczającej 20 dużych jednostek przeliczeniowych
b) lokalizacje usług agroturystycznych wraz z zielenią, niezbędnymi urządzeniami obiektami pomocniczymi ,infrastrukturą techniczną oraz komunikacją wewnętrzną - na zasadach określonych w aktualnych przepisach prawa ,w szczególności dotyczących ochrony gruntów rolnych
c) lokalizację urządzeń melioracyjnych w tym rowów , drenażu oraz innych urządzeń mających na celu skuteczne odprowadzanie wód opadowych .- na zasadach określonych w aktualnych przepisach prawa , w szczególności dotyczących ochrony gruntów rolnych .
d) lokalizację urządzeń i sieci infrastruktury technicznej na zasadach określonych w aktualnych przepisach prawa , w szczególności dotyczących ochrony gruntów rolnych ,
e) lokalizację komunikacji wewnętrznej wraz z niezbędną infrastrukturą - na zasadach określonych w aktualnych przepisach prawa ,w szczególności dotyczących ochrony gruntów rolnych :
2) funkcje uzupełniające - nie dopuszcza się (....) ,

Urząd Gminy w Dzierżoniowie zaświadcza , że Rada Gminy Dzierżoniów nie podjęła uchwał o ustanowieniu obszaru rewitalizacji w rozumieniu art. 8 ustawy o rewitalizacji ,ani o przyjęciu gminnego programu , czy tez ustanowienia na obszarze rewitalizacji rewitalizacji Specjalnej Strefy Rewitalizacji

Media w drodze !


POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI JEST USŁUGĄ PŁATNĄ.
Nasze Biuro MAGIC HOME Nieruchomości pobiera prowizję po zakończonej transakcji .
Przed każdą prezentacją nieruchomości wymagane jest uzyskanie w Naszym Biurze Statusu Klienta Poszukującego, odbywa się to poprzez podpisanie umowy oraz karty przekazania adresu ( karta lub umowa jest zobowiązująca dopiero w momencie podjęcia decyzji o zakupie bądź najmie nieruchomości) w przypadku podjęcia decyzji negatywnej, karta nie jest zobowiązująca.

W naszej ofercie znajdą Państwo również kredyty hipoteczne, gotówkowe,
leasing oraz kredyty dla firm.


BEZPŁATNIE:
– porównanie ofert kredytowych
– dojazd do klienta
– pomoc w formalnościach

MAGIC HOME
Beata Robak
Ząbkowicka 35 b
Dzierżoniów 58-200

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa P.H.U . Magic home Beata Robak w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji ( Dz.U. z 2003 r., Nr 153,poz1503z późn.zm.)

W naszej ofercie znajdą Państwo również kredyty hipoteczne, gotówkowe,
leasing oraz kredyty dla firm.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Brak
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Inna
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Beata Robak

Beata Robak

Telefon:
731882628
E-mail:
magic-home@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MAGIC HOME dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MAGIC HOME z siedzibą w DZIERZONIOW (58-200) przy Ząbkowicka 35 b. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).